Bezpečnostní obuv

Novinky v produktové kategorii obuv

Naprostá většina novinek, které jsme letos zařadili do katalogu pochází od našich kolegů z Itálie, od firmy Panda Safety.

V kolekci Basic jsme sjednotili design a fádně černé modely jsme oživili o oranžovou barvu. Výsledkem je inovovaná modelová řada Basic NEOS. 

Další změny se týkají kolekce Strong. Pod názvem Strong Nuovo nyní najdete atraktivní obuv se sjednoceným designem a s nekovovými bezpečnostními komponenty. 

Navíc jsme nově zařadili kolekci Strong Ultra, která vychází z našich nejprodávanějších modelů, ale je vyrobena z prémiových materiálů

Určitě bychom neměli opomenout novou kolekci modelů s textilním pleteným svrškem – modely Strong Lecce, Brindisi a Bari.

Dále jsme do nabídky zařadili modely se svrškem vyrobeným z materiálu PUTEK. Tento inovativní textilní materiál je mimořádně odolný v oděru a trhání, přitom je lehký a prodyšný. Tyto vlastnosti umožňují vyrábět univerzální odolné modely vhodné pro náročnou práci v terénu i pod střechou. S materiálem PUTEK se setkáte u modelů Airone, Falco a Poseidon výrobce Panda a u modelů značky CERVA Lindlau, Biburg a Uttendorf.

Pexels-pixabay-162540

Napište nám

 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

alexandraopp@volny.cz

Prodejna, sklad, objednávky: +420 602 774 292

Obchodní oddělení: +420 739 926 921

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 774 292, emailu alexandraopp@volny.cz nebo v našem formuláři. Budeme také rádi za osobní návštěvu na naší prodejně, kde můžete mnoho našich produktů vyzkoušet a prohlédnout si. Budeme se vám velmi rádi věnovat.