Pracovní kombinézy

Změny v produktové kategorii oděvy

Oblíbenou kolekci moderního pracovního oblečení KNOXFIELD jsme inovovali, aby vyhovovala současným požadavkům trhu. Pro řadu výstražných oděvů KNOXFIELD HVPS jsme zvolili nové materiálové složení. Řada pracovních oděvů KNOXFIELD RYO prošla výraznou změnou designu. Obě řady nabízí oděvy vhodné pro celoroční použití, od trička a šortek až po zimní parku a pilotku. Navíc lze modely z jednotlivých řad kombinovat dle potřeby.

Naprostou novinkou je kolekce SHELDON navržená pro maximální pohodlí a dokonalou přizpůsobivost pohybu těla při práci, která navíc zaujme atraktivním vzhledem a funkčními detaily. Kolekce SHELDON obsahuje tři linie: základní pracovní oděvy, oděvy v kamuflážovém vzoru a výstražné oděvy s tištěnými reflexními pruhy.

Další rozšíření sortimentu představuje kolekce MULTINORM, pracovní oděvy, které chrání před vícero riziky zároveň. Kolekce splňuje nejpřísnější standardy týkající se ochrany proti teplu a plamenu, při svařování a proti tepelným účinkům elektrického výboje: EN 11612, EN 1149-5, EN 11611, EN 61482. Některé modely multinormních oděvů navíc splňují i normu EN 20471 pro výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití. Kolekce tak nabízí širokou možnost použití v různých pracovních podmínkách uvnitř i venku. Poznávacím znamením multinormních oděvů jsou tištěné piktogramy norem na lícové straně.

Novinkou v našem portfoliu je výjimečná kolekce TAURUS, která byla vytvořena s ohledem na životní prostředí. Mezi materiály, z nichž se oděvy této kolekce vyrábí, patří certifikovaná bavlna z ekologického zemědělství a vlákna z recyklovaných PET lahví. Oděvy z kolekce TAURUS jsou všestranně využitelné po celý rok pro práci i aktivní odpočinek venku.

A to není vše. Rozšířili jsme barevnou nabídku dámských pracovních oděvů DAYBORO, MAX NEO a MAX SUMMER.

Pexels-tima-miroshnichenko-6195129

Napište nám

 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

alexandraopp@volny.cz

Prodejna, sklad, objednávky: +420 602 774 292

Obchodní oddělení: +420 739 926 921

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 774 292, emailu alexandraopp@volny.cz nebo v našem formuláři. Budeme také rádi za osobní návštěvu na naší prodejně, kde můžete mnoho našich produktů vyzkoušet a prohlédnout si. Budeme se vám velmi rádi věnovat.